Zvezda "petardom" protiv Novog Pazara proslavila rođendan

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Novog Pazara sa ubedljivih 5:1 u meču 26. kola Superlige Srbije
Zvezda "petardom" protiv Novog Pazara proslavila rođendan© ATA Images

Na najbolji mogući način crveno-beli proslavili su 78. klupski rođendan.

Izabranici Miloša Milojevića uspeli su da prelome otpor nezgodnog rivala i sa 5:1 nadigraju ekipu Novog Pazara.

U 11. minutu je Rakonjac upisao svoj debitantski gol u Crvenoj zvezdi.

Igrao se 25. minut kada je Dragović igrao rukom u svom šesnaestercu, te je nakon korišćenja VAR tehnologije, dodeljen penal gostima.

Majdevac je bio precizan sa bele tačke.

Novi penal viđen je u 33. minutu, ovoga puta je rukom igrao jedan gostujući fudbaler, a jedanaesterac je u gol pretvorio Kanga.

Zvezda je na poluvreme odnela prednost od 2:1, a u nastavku je sa tri gola privela meč kraju.

Kanga je postigao prelep pogodak u 73. minutu, kada je sa distance matirao golmana gostiju.

Četiri minuta kasnije, Katai je lob udarcem povisio na 4:1, da bi u 81. minutu, svojim drugim golom na meču, Rakonjac postavio konačnih 5:1 za Crvenu zvezdu.