Fudbaleri Mančester sitija savladali su ekipu Barnlija sa 6:0 (2:0) u meču četvrtfinala FA Kupa
Nezaustavljivi Siti nakon sedam, sada postigao šest golova - novi "het-trik" HolandaGetty © Michael Regan

Tim koji sa klupe predvodi Pep Gvardiola očigledno se nalazi u sjajnoj formi.

Nakon što su sedam pogodaka postigli ekipi Lajpciga u osmini finala Lige šampiona, ovoga puta su "građani" šest puta zatresli mrežu Barnlija.

Ponovo je glavni akter bio Erling Holand, koji je sa tri gola predvodio tim iz Mančestera.

Norveški napadač pogodio je u 32. i 35. minutu, a "het-trik" je kompletirao u 59. minutu.

Alvarez je u 62. povisio na 4:0, a do kraja meča pogađali su Palmer u 68. i ponovo ponovo Alvarez, ovoga puta u 73. minutu.

Siti je prva ekipa koja je izborila plasman u polufinale FA Kupa, a isto to pokušaće da urade Mančester junajted i Fulam, Šefild i Blekburn i Brajton i Grimzbi.