Albanci provocirali, Banjalučani napustili teren zbog "Ubij Srbina"

Nemile i nesportske scene viđene su u Elbasanu, ali ni mržnja nije pomogla Albancima da sruše Banjalučane
Albanci provocirali, Banjalučani napustili teren zbog "Ubij Srbina"© FK Borac Banjaluka

Fudbaleri Borca iz Banjaluke plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su posle penala ssvladali albansku Egnatiju 4:1.

Posle 120 minuta bilo je 2:1 za Egnatiju, čime je domaćin anulirao rezultatski minus iz prvog susreta.

Utakmica je u 13. minutu nakratko prekinuta jer su fudbaleri Borca napustili teren zbog skandiranja: "Ubij Srbina" i "UČK"...

Borac je u Banjaluci slavio 1:0.

Podsetimo, i tada je duel prekinut, ali zbog skandiranja domaćih navijača "Kosovo-Srbija".

Naredni rival Banjalučanima, koji su šampioni Bosne i Hercegovine, biće grčki PAOK iz Soluna.