Partizan zaboravio na debakl, ubedljiva pobeda protiv Jedinstva

Fudbaleri Partizana ubedljivo su sa 4:0 savladali u Ubu ekipu Jedinstva u meču drugog kola Superlige Srbije

Samo nekoliko dana nakon istorijskog debakla u kvalifikacijama za Ligu šampiona, koji su pretrpeli od ekipe Dinamo Kijeva, fudbaleri Partizana upisali su ubedljivu pobedu.

Debitant u Superligi Srbije nije uspeo da se bolje pokaže protiv raspoloženih crno-belih.

Nakon poraza od 4:0 protiv Crvene zvezde u prvom kolu, ekipa Jedinstva iz Uba istim rezultatom poražena je i od Partizana.

Ubljani su na domaćem terenu gubili već od trećeg minuta, kada je Natho sa bele tačke doneo prednost crno-belima.

Igrao se 27. minut kada je Trifunović pogodio za 0:2.

Nastavio je Partizan sa boljom igrom i u drugom poluvremenu, a u 52. minutu je Jovanović povisio na 0:3.

Isti igrač je u 65. minutu postigao još jedan pogodak, čime je postavio konačnih Jedinstvo Ub - Partizan 0:4.

"Parni valjak" je tako u uvodna dva kola u domaćem prvenstvu upisao isto toliko pobeda i prvi je na tabeli.

Partizan je iskoristio kiks i remi Crvene zvezde sa Mladosti i sada ima dva boda više od "večitog rivala".