Zvezda ubedljiva u drugom poluvremenu protiv Tekstilca, novajlije pogađale

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su kao gosti ekipu Tekstilca sa 4:0 u meču trećeg kola Superlige Srbije

Crveno-beli su bili ubedljivi protiv novajlije u najvišem rangu domaćeg fudbala.

Tekstilac se odlično držao i branio u prvom poluvremenu, posle kojeg nije bilo golova.

Izabranici Vladana Milojevića su u drugih 45 minuta postigli četiri pogotka i rešili pitanje pobednika.

Debitant Milson je uz malo sreće u 53. minutu, kada je postigao prvi pogodak po dolazak u srpski klub.

Deset minuta kasnije, Hvang je proigrao Endiajea, a ovaj glavom poslao loptu u mrežu za 0:2.

Već u 69. minutu viđen je novi gol i to od strane novog debitanta. Elšnik je odlično probio, iskoristio asistenciju Endiajea i pogodio za tri gola prednosti crveno-belih.

Konačnih 4:0 za Zvezdu, postavio je Duarte u 83. minutu susreta.

Nakon tri odigrane utakmice, crveno-beli imaju dve pobede i jedan remi.

Sa druge strane, Tekstilac iz Odžaka je upisao sva tri poraza.