Sjajni golovi novajlija doneli Zvezdi ubedljivu pobedu nad Novim Pazarom

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu ekipu Novog Pazara sa 4:1 u meču četvrtog kola Superlige Srbije
Sjajni golovi novajlija doneli Zvezdi ubedljivu pobedu nad Novim Pazarom© FK Crvena zvezda

Zvezda je stigla do ubedljive pobede protiv neugodnog protivnika, a sva četiri gola postigle su novajlije.

Već u devetom minutu je bek Seol veoma precizno šutirao sa distance i matirao golmana gostiju Pajovića.

Do kraja prvog dela meča se rezultat nije menjao, ali su u drugih 45 minuta viđena čak tri pogotka.

U šestom minutu nastavka meča, gosti su stigli do izjednačenja.

Opara je pogodio na asistenciju Antvija, pa je Novi Pazar poravnao na 1:1.

Nije dugo taj rezultat stajao na semaforu. Već u 60. minutu su crveno-beli stigli do novog vođstva.

Puma je centrirao u peterac rivala, a tamo je Duarte glavom poslao loptu u mrežu.

U finišu je domaćin postigao nova dva gola. U 80. minutu je Slovenac Elšnik ponovo demonstrirao svoj kvalitet, ovoga puta je levom nogom sa distance "zakucao" loptu u gol rivala.

Šest minuta kasnije, Olajinka je probio po levoj strani, ubacio loptu u peterac Novog Pazara, a tamo Puma dobro skače i postiže gol za konačnih 4:1.