Čelsi na kakav nismo navikli, "plavci" dekalsirali "vukove" sa 6:2

Fudbaleri Čelsija savladali su u gostima ekipu Vulverhemptona sa 6:2 u meču drugog kola Premijer lige
Autor: TV Arena Sport

Igra "plavaca" kakva se čekala godinama, došla je u drugom poluvremenu na gostovanju protiv "vukova".

Prvih 45 minuta doneli su veliku borbu, neizsvenost i nerešen rezultat.

Već u drugom minutu je Džekson doneo gostima vođstvo, ali je u 27. minutu Kunja izjednačio na 1:1.

Sam finiš prvog poluvremena doneo je nova dva gola, po jedan na obe strane.

Palmer je u 45. ponovo doneo gostima prednost, ali je Larsen u šestom minutu nadoknade po drugi put na meču izjednačio za Vulvse.

Drugo poluvreme je proteklo potpuno u znaku Čelsija, koji je postigao četiri pogotka.

Manueke je postigao het-trik za samo 14 minuta.

Fudbaler tima iz Londona je pogađao u 49, 58. i 63. minutu.

Novo pojačanje Feliks je stavio tačku na meč, golom u 80. minutu za konačnih 6:2 za Čelsi.

Ekipe Bornmuta i Njukasla su remizirale 1:1, a golove su postigli Tavernije za domaće i Gordon za goste.