Debakl TSC-a i "petarda" za kraj kvalifikacija

Fudbaleri TSC-a poraženi su na svom stadionu od ekipe Makabija sa 5:1 i tako sa ukupnih 8:1 pretrpeli eliminaciju u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Srpski tim će ove sezone učestvovati u grupnoj fazi Lige konferencija
Debakl TSC-a i "petarda" za kraj kvalifikacijaGetty © Srdjan Stevanovic

Ni u drugom meču sa izraelskim timom, TSC nije uspeo da parira favorizovanom rivalu.

Prvi meč srpska ekipa je izgubila sa 3:0 na gostujućem terenu, na kojem je igrala sa dva igrača manje.

Očekivao se nešto drugačiji rasplet u revanšu, ali je Makabi još ubedljivije slavio.

Tim koji sa klupe predvodi Žarko Lazetić je u Bačkoj Topoli upisao pobedu od 5:1

Već u uvodnih šest minuta meča, gosti su vodili sa 2:0, a oba gola postigao je Ado.

U 12. minutu je dvomeč praktično bio rešen, pošto je Asante povisio na 3:0 za Makabi.

U drugom delu meča viđena su još tri gola, od kojih dva u mreži tima iz Bačke Topole.

Na 4:0 povišeno je u 56. minutu meča, kada je Turgeman bio strelac.

"Petarda" je viđena u finišu susreta, kada je gol za 5:0 postigao Šahar u 89. minutu susreta.

Konačan rezultat postavljen je u sudijskoj nadoknadi, kada je TSC stigao do utešnog gola.