Treća ubedljiva pobeda "zbornaje" u 2024. godini, Rusija sigurna u Hanoju

Fudbalska reprezentacija Rusije pobedila je selekciju Vijetnama u prijateljskoj utakmici u Hanoju

Vijetnam kao domaćin nije bio dorastao protivnik "zbornaji", gosti su slavili trijumf od 3:0 (1:0).

Istakao se debitant Tamerlan Musajev, fudbaler CSKA iz Moksve, kluba koji vodi srpski trener Marko Nikolić.

Musajev je najpre u 24. minutu asistirao Daleru Kuzajevu, igrača francuskog Avra, da bi u 77. minutu i sam zatresao mrežu domaće selekcije za konačnih 3:0.

Pre toga, reprezentativac Vijetnama Vu Van Tanh je u 61. minutu postigao auto-gol.

Ovo je bio treći prijateljski meč za selekciju Valerija Karpina u 2024. godini i treća ubedljiva pobeda.

Prethodno je Rusija, koja i dalje ne može da učestvuje na međunarodnim takmičenjima, sa po 4:0 savladala Srbiju u Moskvi i Belorusiju u Minsku.