Makedoncima samo bod na Farskim Ostrvima

Fudbaleri Farskih Ostrva i Severne Makedonije odigrali su 1:1 u utakmici prvog kola C4 Lige nacija
Makedoncima samo bod na Farskim OstrvimaGetty © Jonathan Moscrop

Novi ciklus utakmica za Severnu Makedoniju nije počeo kako su naše komšije želele - na Farskim Ostrvima osvojen je samo bod.

Ekipa Blagoja Milevskog nije uspela da savlada 138. ekipu na FIFA rang-listi, a oba pogotka na meču postignuta su sa 11 metara.

Domaćin je već u devetom minutu došao do prednosti, pošto je Davidsen izveo najtrožu kaznu posle prekršaja Iljazovskog u svom kaznenom prostoru.

Gosti su imali veći posed lopte, iako statistički nisu bili dominantni kada je broj udaraca ka golu protivnika u pitanju, ali su uspeli da dođu do izjednačenja.

Sada je Enes Bardi precizno izveo penal, i to u 49. minutu i tako postavio konačan rezultat utakmice.