Raspucali se srpski napadači - i Joveljić postigao dva gola

Fudbaleri Los Anđeles galaksija pobedili su u Karsonu ekipu Los Anđelesa rezultatom 4:2 u meču MLS lige

Aleksandar Mitrović je postigao dva gola u pobedi El Hilala, a dva gola je upisao i Dejan Joveljić u MLS ligi.

Galaksi je pobedio gradskog rivala - ekipu Los Anđelesa sa 4:2, a srpski fudbaler je došao do 14. gola u sezoni.

Joveljić je pogađao u 53. i 67. minutu, a po jednom su se upisali Edvin Seriljo i Riki Puđ.

Golove za Los Anđeles postigli su Mateuš Boguš u 4. i Denis Buanga u 15. minutu.

Galaksi se nalazi na prvom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 55 bodova, dok je Los Anđeles drugi sa 48.

Fudbaleri Intera iz Majamija pobedili su na svom terenu ekipu Filadelfije rezultatom 3:1.

Dva gola za Inter postigao je Lionel Mesi u 26. i 30. minutu, a jednom se u strelce upisao Luis Suarez u osmom minutu nadoknade vremena. Jedini gol za goste postigao je Mikael Uhre u drugom minutu.

Inter zauzima prvo mesto na tabeli Istočne konferencije MLS lige sa 62 boda.