Lučanci drugi na tabeli Superlige, TSC i Novi Pazar priredili spektakl u drugom poluvremenu

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u Beogradu ekipu Jedinstva posle preokreta 2:1, TSC u goleadi bio bolji od Novog Pazara 5:2, dok je Mladost trijumfom u Kruševcu došao do drugog mesta na tabeli Superlige

Jedinstvo i dalje ne zna za pobedu u debitantskom nastupu u Superligi - protiv Čukaričkog su Ubljani imali prednost na poluvremenu, ali ni to nije bilo dovoljno za prva tri boda.

Marko Mitrović je u 18. minutu doneo vođstvo Jedinstvu, ali je Čukarički u nastavku došao do preokreta i pobede golovima Lazara Tufegdžića u 51. i Vinisijusa Mela u 55. minutu.

Čukarički se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli Superlige Srbije sa 17 bodova, dok je Jedinstvo poslednje sa samo jednim bodom.

Fudbaleri Čukaričkog će u narednom kolu na svom terenu dočekati TSC, dok će Jedinstvo igrati sa Spartakom.

Upravo je TSC u Bačkoj Topoli odigrao zanimljiv meč u kojem je savladao ekipu Novog Pazara rezultatom 5:2.

Zanimljivo je da u prvom poluvremenu nije bilo golova, a u nastavku pogotke za TSC postigli su Saša Jovanović u 48, Ifet Đakovac u 52, Miloš Pantović u 63, Petar Stanić u 67. i Aleksandar Ćirković u 68. minutu.

Kod gostiju, u listu strelaca upisali su se Rodni Antvi u 66. i Žulijus Eđike Opara u 83. minutu.
Ekipa iz Bačke Topole se nalazi na devetom mestu na tabeli sa 10 bodova, dok je Novi Pazar na 14. poziciji sa osam.

Novi Pazar će u narednom kolu dočekati kragujevački Radnički, dok će TSC će gostovati Čukaričkom.

U psoeldnjoj utakmici dana, Mladost je u Kruševcu savladala ekipu Napretka 2:1 i domogla se drugog mesta na tabeli Superlige.

Golove za goste postigli su Pejović sa 11 metara u sedmom i Andrić u 25. minutu, da bi poraz Kruševljana ublažio Stoiljković u 39. minutu.

Mladost je skupila 19 bodova, koliko i prvoplasirana Crvena zvezda, dok je Napredak 14. sa osam osvojenih bodova.

Fudbaleri Mladosti će u narednom kolu u Lučanima dočekati Partizan, dok će Napredak u Bačkoj Palanci igrati sa Tekstilcem.