Vruće u Superligi: Vojvodina razbila IMT, Nišlije u drami slomile Spartak

Devet golova postignuto je na tri nedeljna susreta u najjačem domaćem takmičenju
Vruće u Superligi: Vojvodina razbila IMT, Nišlije u drami slomile SpartakGetty © Srdjan Stevanovic / Stringer

U nedelju su odigrane još tri utakmice domaće Superlige Srbije u okviru 9. kola, a najubedljiviji bili su fudbaleri Vojvodine.

Novosađani su savladali IMT u Loznici rezultatom 3:0, a sva tri pogotka postigli su u drugom poluvremenu - dva puta je strelac bio Seri, dok je Poletanović pogodio iz penala.

U isto vreme, Radnički je u Nišu savladao Spartak 3:2 posle dosta uzbuđenja u finišu. Poveli su preko Stjuarta u 7. minutu, isti igrač je duplirao prednost u 11., ali su u nastavku Babić i Ubiparip uspeli da donesu izjednačenje. Ipak, Ivelja je u 86. minutu doneo trijumf Nišlijama.

I na kraju, OFK Beograd je na gostovanju Železničaru u Pančevu slavio 1:0 golom Vlijtera u 33. minutu.