Lautaro Martinez postigao dva pogotka u pobedi Intera na gostovanju kod Udinezea 3:2, u utakmici šestog kola Serije A
Lautaro proradio pred duel sa Zvezdom - dva gola Argentinca za trijumf Intera u UdinamaGetty © Image Photo Agency

Argentinac je postigao prve golove ove sezone u Seriji A i to baš pred gostovanje Crvene zvezde u Milanu u okviru drugog kola Lige šampiona.

Davide Fratezi je već u prvom minutu doneo prednost neroazurima, Kabasele izjednačio u 35, da bi Martinez u sudijskoj nadoknadi prvog dela postigao svoj prvenac u šampionatu Italije.

Argentinac je na startu drugog poluvremena povisio na 2:1, dok je konačan rezultat postavio Lorenco Luka u 83.

Inter je došao do 11. boda u takmičenju, izjednačio se sa gradskim rivalom Milanom, ali i Torinom koji ima meč manje.

Udineze je trenutno šesti sa bodom manje u odnosu na današnjeg rivala.

Utakmica između Intera i Crvene zvezde igra se u utorak od 21 čas na stadionu "Đuzepe Meaca".