Fudbaler iz Gane ispisao fudbalsku istoriju Uba - prva pobeda Jedinstva u Superligi

Fudbaleri Jedinstva savladali su u Ubu ekipu Spartaka 2:0 i tako upisali prvi trijumf u najjačem rangu srpskog fudbala u klupskoj istoriji

Jedinstvo je tek u 10. kolu Superlige prvi put ove sezone osetilo slast pobede, a za to je bio najzaslužniji fudbaler iz Gane - Ričardson Kvaku Denzel.

U prvih 45 minuta utakmice nije bilo golova, a Denzel je u igru ušao sa klupe u 62. minutu.

Samo minut kasnije, svojim prvim kontaktom sa loptom, fudbaler iz Gane postigao je prvi gol na meču, da bi isti igrač u sudijskoj nadoknadi vremena postavio konačan rezultat 2:0.

Spartak se trenutno nalazi na 14. mestu na tabeli Superlige Srbije sa osam bodova, dok je Jedinstvo poslednje sa samo četiri boda.

Fudbaleri Spartaka će u narednom kolu u Subotici dočekati Vojvodinu, dok će Jedinstvo gostovati kod ekipe TSC-a u Bačkoj Topoli.