Tadić strelac u pobedi Fenera, "Posebni" i njegov lap-top ukrali šou

Fenerbahče je savladao Antaliju kao gost 2:0, a utakmicu je obeležio nesvakidašnji potez Žozea Murinja

Fudbaleri Fenerbahčea nastavili su poteru za Galatasarajem u fudbalskom šampionatu Turske, a u sedmom kolu nacionalnog šampionata savladali su kao gosti Antaliju 2:0.

Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije doveo je ekipu iz Istanbula u vođstvo u 63. minutu, što je bio četvrti pogodak u šampionatu za Dušana Tadića.

Konačan rezultat delo je defanzivca domaćih Talisona, koji je u 81. minutu postigao autogol, posle centaršuta Filipa Kostića koji je u igru ušao na poluvremenu.

Ipak, najzanimljiviji momenat na meču desio se samo par minuta pre drugog pogotka, kada je Žoze Murinjo imao svoj šou.

Portugalski trener na klupi Fenera pokušao je da dokaže da je sudija Čihan Ajdin doneo pogrešnu odluku, pa je ispred kamere koja je snimala meč postavio svoj lap-top sa snimkom sporne situacije.

Murinjo je zaradio žuti karton, a na kraju je njegova ekipa trijumfovala i sada ima tri boda manje od vodećeg Galatasaraja.