Vlahović vodio Juve do preokreta, Realu ne pomaže ni Mbape

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Lajpcig sa 3:2, a glavnu ulogu odigrao je Dušan Vlahović

Dva puta je Juve gubio, imao i igrača manje čitavih pola sata, ali je uspeo da dođe do trijumfa u Lajpcigu.

Benjamin Šeško je doneo domaćinu prednost u 30. minutu, ali je izjednačio Dušan Vlahović u 50.

Devet minuta kasnije, Juve je ostao sa desetoricom na terenu, pošto je isključen golman Di Gregorio.

Lajpcig je ponovo poveo u 65. minutu, kada je Šeško postigao novi gol, sada sa bele tačke.

Ipak, i sa igračem manje, Juventus je došao do preokreta.

Fantastičnim golom Vlahović je doneo izjednačenje u 68. minutu, a pobedu je obezbedio Fransisko Konseisao u 82. minutu.

Aston Vila je odigrala prvi meč u Ligi šampiona na svom terenu, i to protiv velikog Bajerna.

Prvi gol ekipe iz Birmingema je poništen u VAR sobi, ali zato nije drugi - sjajan gol postigao je Džon Duran u 79. minutu za veliku pobedu.

Benfika je na svom terenu bila ubedljiva protiv Atletika - 4:0, dok su Dinamo Zagreb i Monako odigrali 2:2.

Liverpul je bio siguran na svom terenu protiv Bolonje - 2:0, dok je Real poražen na gostovanju Lilu sa 1:0.

Madriđanima nije pomogao ni oporavljeni Kilijan Mbape, koji je igrao od 57. minuta.

Lajpcig - Juventus 2:3

90' GOL! Monako dolazi do izjednačenja

Zakarija sa penala donosi Monaku izjednačenje u Zagrebu.

83' GOL! Juve vodi!

Iako ima igrača manje, Juventus dolazi do preokreta u Lajpcigu.

Konseisao je strelac.

84' GOL! Još jednom Benfika

Kokču je sada strelac, iskoristio je penal za 4:0.

74' GOL! Monako je smanjio u Zagrebu

Salisu je smanjio na 2:1.

79' GOL! Aston Vila vodi protiv Bajerna

Džon Duran je sjajnim golom doneo Vili prednost nad Bajernom.

75' GOL! Benfika vodi 3:0

Aleksander Bah je strelac.

75' GOL! Salah se upisuje u strelce

Liverpul konačno stiže do drugog gola, Salah je postigao prelep gol.

69' GOL! Spektakularan gol Dušana Vlahovića!

Juve sa igračem manje stiže do izjednačenja, ponovo je strelac Vlahović.

66' GOL! Novi gol Dinama

Baturina je strelac, Dinamo ima dva gola prednosti nad Monakom.

65' GOL! Lajpcig ponovo vodi

Šeško je ponovo strelac, sada sa bele tačke.

52' GOL! Benfika je uvećala prednost

Anhel Di Marija je iskoristio penal, Benfika ima dva gola prednosti protiv Atletika.

50' GOL! Vlahović je zatresao mrežu

Juventus stiže do izjednačenja, Dušan Vlahović je zatresao mrežu.

Poluvreme

45+3' GOL! Dinamo je poveo protiv Monaka

Petar Sučić je doneo Dinamu vođstvo.

45+3' GOL! Lil vodi protiv Reala

Džonatan Dejvid je iskoristio penal, Lil je poveo protiv Reala.

30' GOL! Lajpcig vodi protiv Juventusa

Golom Benjamina Šeška, Lajpcig vodi protiv Juventusa.

24' GOL! Briž vodi u Gracu

Klub Briž je došao do prednosti nad Šturmom, strelac je Grk Hristos Colis.

13' GOL! Benfika vodi

Kerem Akturgkoglu još jednom potvrđuje da je u sjajnoj formi, donosi prednost svom timu protiv Atletika.

11' GOL! Liverpul vodi

Mohamed Salah je ubacio pred gol, Aleksis Makalister je odlično ispratio i smestio loptiu u mrežu.

1' Počeli su mečevi