Zvezda primila gol sa 40 metara, ali svejedno ubedljivo pobedila IMT

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras IMT u Loznici rezultatom 3:1 u utakmici 11. kola Superlige

Vladan Milojević je "kombinovao" tim, odmarao je nekolicinu igrača, a osim kraćeg perioda kada su "traktoristi" izjednačili - problema za crveno-bele nije bilo.

Strelci za Zvezdu su bili Felisio Milson u 25, Milan Rodić u 65. i Silas u 90+2. minutu.

Rodić, koji je nosio kapitensku traku, prethodno je napravio veliki kiks u 56. minutu posle kojeg je Joan Kurt savladao Omrija Glazera sa skoro 40 metara.

Istovremeno, Vojvodina je u Subotici savladala Spartak 4:0. Novosađani su veći deo meča imali igrača više nakon isključenja Vladimira Prijovića u 27. minutu.

Golove su postigli Jusuf Bamidele u 6. iz penala, Kaleb Zadi Seri u 39. i 59. i Dragan Kokanović u 73. minutu. Ranije u nedelju Napredak je savladao Novi Pazar 2:1, a od 21 sat igraju TSC - Jedinstvo Ub.

Zvezda vodi na tabeli sa 28 bodova, pet više od OFK Beograda i šest od Mladosti iz Lučana.