UŽIVO: Velika borba u Istanbulu, Zvezda vodi

Košarkaši Crvene zvezde igraju u Istanbulu protiv ekipe Fenerbahčea u meču trećeg kola Evrolige. Tok susreta pratite na našem portalu
UŽIVO: Velika borba u Istanbulu, Zvezda vodiGetty © Tolga Adanali
  • 15. okt 2024 • 21:15

21:15

Kraj treće četvrtine: Fenerabhče - Crvena zvezda 42:54

Odbranila se Zvezda u finišu treće deonice, pa će u poslednjih 10 minuta košarke ući sa 12 poena prednosti.

Srpski tim je demonstrirao u nekoliko navrata, da dobrom odbranom može da odoli naletima rivala.

• 21:11

29' - Mitrović zakucava, Zvezda ponovo ima dvocifrenu prednost

Serija 6:0 srpskog tima u izuzetno bitnom trenutku meča. Mitrović zakucava za 54:42 u korist Zvezde.

• 21:04

27' - Fener u naletu, smanjuje na četiri razlike

Hejs-Dejvis deluje nezaustavljivo u ovom trenutku. Vezao je sedam poena i tako doneo Feneru potpuni rezultatski priključak.

Fener - Zvezda 41:45.

• 20:58

26' - Daum vuče Zvezdu

Ovosezonsko pojačanje srpskog tima ima veoma zapaženu rolu u ovom meču. Nakon zakucavanja, a potom i polaganja uz faul, Daum stiže do 12 poena, a Zvezda do prednosti 45:34.

• 20:51

21' - Nastavljen je meč

Počela je treća četvrtina...

• 20:34

Poluvreme: Fenerbahče - Crvena zvezda 31:38

Poenima Kalinića, Zvezda je uspela da odbije nalet domaćina i na poluvreme odnese sedam poena prednosti.

Bolomboj sa 12 poena predvodi strelce srpskog tima, a prati ga Nedović sa 10 poena.

Kod Fenera se ističe Hejs-Dejvis sa 15 poena.

• 20:25

16' - Vratio se Fener

Domaćin pravi veliku seriju 12-0 i rezultatski se vraća u meč.

Turska ekipa je u jednom momentu gubila i sa 19 razlike, a sada je deficit smanjila na jednocifrenu brojku.

• 20:06

12' - Zvezda vodi 31:12

Nedović pogađa trojku iz "ćoška" i tako povećava razliku na maksimalnih 19 poena u korist Crvene zvezde.

• 20:00

Kraj prve četvrtine: Fenerbahče - Crvena zvezda 12:26

Nakon 10 minuta košarke, turski tim je potpuno šokiran igrom Crvene zvezde. Srpski crveno-beli su veoma raspoloženi, pa je rezultat 26:12.

• 19:54

5' - Zvezdina "kanonada" se nastavlja

Pogađaju trojke Bolomboj i Daum, a potom Zvezdin centar ponovo zakucava. Crveno-beli vode 17:5.