Ten Hagu laknulo, Junajted slavio posle mesec dana

Preokretom protiv Brentforda (2:1), fudbaleri Mančester junajteda upisali su pobedu u osmom kolu Premijer lige

Prvi put posle pet utakmica, izabranici Erika ten Haga upisali su pobedu i ostvarili tri boda.

Mančester junajted savladao je Brentford nakon preokreta u osmom kolu engleskog šampionata.

Delovalo je da će se "crveni đavoli" mučiti i u ovom meču, a tako je i bilo.

Gosti su u petom minutu nadoknade prvog poluvremena, stigli do gola i vođstva.

Strelac je bio Pinok.

Ipak, već u drugom minutu nastavka, Rašford je odlično proigrao Garnača, a ovaj iz voleja šutirao i doneo domaćinu izjednačenje.

Igrao se 62. minut kada su navijači tima iz Mančestera imali razloga za slavlje.

Bruno je uposlio Hojlunda, a Danac pogodio za preokret i konačnih 2:1 za Junajted.

Mečeve osmog kola Premijer lige obeležile su pobede gostiju.

Aston Vila je u gostima savladala Fulam sa 3:1, Everton na strani bio bolji od Ipsviča sa 2:0, Brajton nadigrao Njukasl sa 1:0, dok je Lester u nadoknadi uspeo da savlada Sautempton sa 3:2.