Sitijev spas u 95. minutu - Stouns se vinuo da bi "vukove" srušio

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su u gostima Vulverhempton rezultatom 2:1, u osmom kolu Premijer lige
Sitijev spas u 95. minutu - Stouns se vinuo da bi "vukove" srušioGetty © Shaun Brooks - CameraSport / Contributor

Domaći tim je poveo u sedmom minutu golom Jorgena Stranda Larsena, posle asistencije Nelsona Semeda, što je i te kako iznenadilo četvorostrukog uzastopnog šampiona Engleske.

Ipak, Siti je znao da uzvrati i izjednačio je u 33. minutu pogotkom Joška Gvardiola.

Taman kada se činilo da će "građani" kiksnuti dan nakon što je Arsenal izgubio od Bornmuta, Džon Stons je u 90+5. minutu golom posle kornera doneo pobedu za Siti.

Ekipa iz Mančestera se trenutno nalazi na prvom mestu na tabeli Premijer lige sa 20 bodova, dok je Vulverhempton na 20. poziciji sa jednim bodom.

Siti će u narednom kolu engleskog prvenstva igrati protiv Sautemptona, dok će se Vulverhempton sastati sa Brajtonom.