Sedam golova u Novom Pazaru, Partizan do pobede u nadoknadi

Fudbaleri Partizana pobedili su u gostima Novi Pazar rezultatom 4:3 (2:2), u 12. kolu Superlige Srbije

Uzbudljivu utakmicu su odigrali Novi Pazar i Partizan, posle koje će domaći imati za čim da žale.

Novi Pazar je poveo u 16. minutu golom Uroša Đuranovića, posle asistencije Aleksandra Mesarovića.

Pet minuta kasnije, domaći tim je udvostručio prednost golom Dragana Bojata.

Ipak, Partizan je uspeo da izjednači do odlaska na odmor - Ibrahim Zubairu je u 38. minutu smanjio na 2:1, a tri minuta kasnije u strelce se upisao i Stefan Kovač.

Novim golom Zubairua, crno-beli su poveli u 74. minutu posle asistencije Bibrasa Natha.

Novi Pazar je uspeo da izjednači, deset minuta kasnije, novim golom Đuranovića.

Međutim, gosti su u nadoknadi uspeli da dođu do još jednog gola i pobede, pošto je Kovač zatresao mrežu 90+3. minutu.

Partizan je četvrti na tabeli SLS sa 20 bodova, u narednom kolu sastaće se sa Čukaričkim.

Novi Pazar je na 11. mestu sa 14 bodova, u sledećem kolu igra protiv Železničara iz Pančeva.