Mogu li i seniori ovako? Zvezdini "klinci" osvojili bod u Monaku

Omladinci Monaka i Crvene zvezde odigrali su u utorak nerešeno 1:1 (1:1) u meču trećeg kola fudbalske Lige šampiona za mlade

Omladinci Crvene zvezde su poveli u osmom minutu golom Uroša Sremčevića, međutim, ta prednost nije dugo potrajala.

Izjednačenje Monaku doneo je Žoan Tinkre u 11. minutu. Mladi fudbaleri Crvene zvezde se trenutno nalaze na 30. mestu na tabeli Lige šampiona mladih sa jednim bodom, dok je Monako na 17. poziciji sa četiri.

Zanimljivo je da je mladi tim Zvezde beležio do sada identične rezultate kao i potom seniori, pa ostaje da se vidi hoće li možda sada prvi tim crveno-belih uspeti da makar stigne do boda u svom meču protiv Monaka

Crveno-beli će u narednom kolu dočekati Barselonu, dok će Monako gostovati Bolonji.