Junajted rutinski slavio protiv Notingem Foresta

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na Old Trafordu Notingem Forest rezultatom 3:0 u utakmici 17. kola Premijer lige

Od prvog minuta utakmice Mančester Junajted je krenuo u ofanzivu, što je rezultiralo rano postignutim golovima.

Igrao se 19. minut kada je Markus Rašford doveo domaću ekipu u prednost. Samo tri minuta potom uprako je on asistirao Marsijalu za 2:0.

U 40. minutu Forest je postigao gol preko Rajana Jejtsa, ali je nakon intervencije iz VAR sobe pogodak poništen jer je lopta na putu do gola zakačila gostujućeg igrača Vilija Bolija, koji se u tom trenutku nalazio u ofsajdu, tako da promene rezultata nije bilo.

Sa tom prednošću su Crveni đavoli otišli na odmor. Dominacija na terenu, u doduše nešto manjem intezitetu, nastavila se i u drugom poluvremenu.

Tačku na utakmicu stavio je Fred, golom u 87. minutu posle asistencije Kazemira.

Mančester junajted je ovom pobedom nastavio trku za Top 4 premijer lige.

Trenutno je peti sa bodom manje od Totenhema na četvrtom mestu. Šumari iz Notingema su pretposlednji na tabeli sa 13 bodova koliko imaju i Vulvsi na stepeniku više.