Čelsi ponovo bez pobede, Notingem Forest osvojio bod protiv "plavaca"

Fudbaleri Notingem Foresta i Čelsija odigrali su nerešeno 1:1 u meču 18. kola Premijer lige

Nikako tim iz Londona da dođe do niza pozitivnih rezultata od kako je na klupu seo trener Poter.

Čelsi je uspeo u prošlom kolu Premijer lige da prekine niz od tri poraza, nadao se pobedi protiv Notingem Foresta, ali do toga nije došlo.

Dobro je krenulo po goste, koji su poveli u 16. minutu preko Sterlinga.

Centaršut Maunta sa leve strane ka Havercu, Nemac odlično reaguje i umalo petom pogađa gol, ali njegov udarac zaustavila je prečka.

Ipak, srećom po Čelsi, lopta se odbila pravo do Sterlinga, koji uspeva da je smesti u mrežu.

Nakon postignutog gola, Čelsi je potpuno kontrolisao meč, imao veći posed, bio opasnija i konkretnija ekipa i stvarao šanse, koje ipak nije koristio.

Ipak, apsolutni favorit ovog meča u drugo poluvreme nije izašao u istom stanju u kojem je završio prvo.

Notingem forest je u drugom delu sve više dolazio do lopte, sve više pružao otpor i počeo da preti po gol Čelsija.

Moglo se namirisati izjednačenje i to se i dogodilo u 63. minutu.

Nakon kornera, Boli je u gužvi prosledio loptu do Orijea, a nekadašnji bek Totenhema uspeo je da postigne pogodak i donese svojoj ekipi izjednačenje.

Čelsi je u nastavku pokušavao tek na momente da zapreti, ali je izgledao bez ideje i "municije", pa je domaćin lakše od očekivanog odoleo i osvojio bod.