Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu ekipu Udinezea rezultatom 1:0 u meču 17. kola italijanske Serije A
Juventus i osmi put slavio bez primljenog gola, Kostić solidan, Vlahović van protokolaGetty © Valerio Pennicino

"Stara dama" je očigledno pronašla pobedničku formulu, pošto je došla do osmog vezanog trijumfa u domaćem prvenstvu.

Jedini gol na utakmici postigao je kapiten Juventusa Danilo u 86. minutu na asistenciju Federika Kjeze.

Tim iz Torina može da se pohvali i da je ostvario osam uzastopnih pobeda u Seriji A i to bez primljenog gola.

Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 80. minutu.

Dušan Vlahović nije igrao zbog povrede.

Potencijalni srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 70. minuta.

Juventus je trenutno drugi na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Udineze osmi sa 25.

Torinski klub će u narednom kolu gostovati Napoliju, dok će Udineze dočekati Bolonju.

Fjorentina je ranije pobedila Sasuolo 2:1.

Једини гол на утакмици постигао је капитен Јувентуса Данило у 86. минуту на асистенцију Федерика Кјезе. Ово је био осми узастопни тријумф торинског клуба у Серији А и то без примљеног гола. Српски репрезентативац Филип Костић био је у стартној постави Јувентуса, а замењен је у 80. минуту. Други српски репрезентативац Душан Влаховић није играо за торински клуб због повреде. Потенцијални српски репрезентативац Лазар Самарџић играо је за Удинезе од 70. минута. Јувентус је тренутно други на табели Серије А са 37 бодова, док је Удинезе осми са 25. Торински клуб ће у наредном колу гостовати Наполију, док ће Удинезе дочекати Болоњу. Фиорентина је раније данас победила Сасуоло 2:1.