Juventus i osmi put slavio bez primljenog gola, Kostić solidan, Vlahović van protokola

Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu ekipu Udinezea rezultatom 1:0 u meču 17. kola italijanske Serije A

"Stara dama" je očigledno pronašla pobedničku formulu, pošto je došla do osmog vezanog trijumfa u domaćem prvenstvu.

Jedini gol na utakmici postigao je kapiten Juventusa Danilo u 86. minutu na asistenciju Federika Kjeze.

Tim iz Torina može da se pohvali i da je ostvario osam uzastopnih pobeda u Seriji A i to bez primljenog gola.

Srpski reprezentativac Filip Kostić bio je u startnoj postavi Juventusa, a zamenjen je u 80. minutu.

Dušan Vlahović nije igrao zbog povrede.

Potencijalni srpski reprezentativac Lazar Samardžić igrao je za Udineze od 70. minuta.

Juventus je trenutno drugi na tabeli Serije A sa 37 bodova, dok je Udineze osmi sa 25.

Torinski klub će u narednom kolu gostovati Napoliju, dok će Udineze dočekati Bolonju.

Fjorentina je ranije pobedila Sasuolo 2:1.