Inter u Monci u nadoknadi prosuo bodove

Fudbaleri Monce i Intera odigrali su nerešeno 2:2 u meču 17. kola Serije A

Bitne bodove u borbi za vrh tabele prosuo je Inter u Monci.

Imali su "nero-azuri" prednost od 2:1 do 93. minuta, ali je domaćin uspeo da dođe do gola i izjednačenja.

Tim Simonea Iznagija odlično je ušao u meč, pošto je već u 10. minutu stigao do vođstva.

Darmijan je pogodio na asistenciju Bastonija i doneo gostima prednost.

Ipak, ekspresni odgovor imao je domaćin, koji me samo minut kasnije izjednačio preko Čurije.

Inter je nastavio da intenzivnije napada i to im se isplatilo u 22. minutu.

Gosti iz Milana su preko Lautara u 22. minutu vratili prednost.

Dugo je na snazi stajao rezultat 2:1 za goste i delovalo je da će upisati novu pobedu, ali je Monca uspela da izjednači.

Igrao se treći minut nadoknade, kada je Dumfriz postigao autogol, nakon što je izblokirao šut Kaldirole.

Milanski klub se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 34 boda, dok je Monca 14. sa 18.

Inter će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Veronom, dok će Monca gostovati Kremonezeu.

U ostalim mečevima odigranim u subotu, Fjorentina je savladala Sasuolo sa 2:1, dok je Juventus sa 1:0 bio bolji od Udinezea.