Ivanović: Počeli smo mekano, sad je najvažnije da osvežimo ekipu

Trener Crvene zvezde je istakao da je njegova ekipa uspela da ostvari važne trijumfe na teškim gostovanjima

Zadovoljan sam jer smo stigli do cilja, stigli smo do pobede, izjavio je trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović na konferenciji za medije nakon utakmice sa MZT-om.

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u nedelju u Skoplju ekipu MZT-a rezultatom 80:57 (17:15, 19:18, 27:8, 17:16) u meču 14. kola regionalne ABA lige.

Ivanović je istakao da je drugo poluvreme presudilo u korist njegove ekipe.

''Prvo poluvreme je bilo prilično mekano, u nastavku je sve izgledalo daleko bolje. Podigli smo stepen agresivnosti u odbrani, stigli do lakih poena iz tranzicije, pronalazili smo dobra rešanja u pozicionom napadu. Idemo dalje, iza nas su dva zahtevna gostovanja, sada je najvažnije da osvežimo ekipu i pripremimo je za iskušenja koja slede'', zaključio je trener crveno-belih.

Zvezda naredne sedmice, u utorak i četvrtak, igra dva meča u Evroligi na domaćem terenu - protiv Real Madrida i Monaka.