Remi Partizana na startu priprema u Turskoj

Fudbaleri Partizana remizirali su sa rumunskom Universitateom 1:1 (1:0) u prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj

Nakon duže pauze, crno-beli su ponovo bili na terenu.

Partizan je odigrao prvi pripremni meč u Turskoj, ali nije uspeo da opravda status favorita i dođe do pobede.

Crno-beli su poveli golom Andrije Pavlovića u 11. minutu iz penala i sa minimalnim vođstvom otišao na poluvreme.

I drugi gol na utakmici postignut je sa bele tačke, ali je ovoga puta mrežu zatresla rumunska ekipa.

Izjednačenje je doneo Andrej Ivan u 77. minutu i tako postavio konačnih 1:1.

Za Partizan na prvom pripremnom meču od starta su nastupali: Lukač, Živković, Marković, Saničanin, Urošević, Fejsa,  Andrade, Jevremović, Menig, a šansu sa klupe dobili su Baždar, Pavlović, Vujačić, Ilić, Šehović, Filipović, Belić, Natko, Petrović, Lutovac, Petković, Rikardo.