Spektakl u Rijadu - Devet golova u možda i poslednjem duelu Ronalda i Mesija

Fudbaleri PSŽ-a savladali su u Rijadu ekipu sastavljenu od najboljih igrača iz saudijske lige sa 5:4, u duelu koji su obeležili Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi

Ljubitelji fudbala uživali su možda i u poslednjem međusobnom duelu Kristijana Ronalda i Lionela Mesija.

Sjajnu fudbalsku predstavu priredili su članovi PSŽ-a i tima sastavljenog od najboljih igrača iz lige Saudijske Arabije.

Čak devet golova viđeno je u mrežama na stadionu "King Fahd" u Rijadu, od kojih je dva postigao Kristijano, a jedan Lionel.

Od prvog minuta je bilo uzbudljivo, a PSŽ je u trećem stigao do rane prednosti.

Nejmar je progirao Mesija, a ovaj gostima doneo prednost.

U 34. minutu, Navas je skrivio jedanaesterac, koji je u gol pretvorio Kristijano Ronaldo.

Ronaldo je u svom debiju na tlu Saudijske Arabije, postigao i drugi gol do kraja prvog poluvremena.

Prvo je Mbape izveo prekid u 43. minutu i proigrao Markinjosa, koji trese mrežu za novu prednost tima iz Pariza.

U šestom minutu nadoknade, Ronaldo je doneo novo izjednačenje.

Nakon centaršuta sa leve strane, Ronaldo je glavom pogodio stativu, da bi potom na odbitak zakucao loptu u mrežu.

Igrao se 53. minut kada je i treći put na meču PSŽ poveo, ponovo golom štopera, ovoga puta Ramosa.

Tri minuta kasnije, izjednačenje "zvezdama" iz Saudijske Arabije donosi Hjong So.

Poslednjih pola sata meča bili su poprilično uzbudljivi, uprkos tome što su Ronaldo i Mesi teren napustili u istom minutu, uz gromoglasnu podršku sa tribina.

Mbape je u 60. minutu postigao pogodak za 4:3 za PSŽ, da bi u 78. Eketike povisio na 5:3.

Konačnih 4:5 postavio je Taliska u sudijskoj nadoknadi.