Grizman "štiklirao" Valjadolid - predivna asistencija i gol u razmaku od pet minuta

Fudbaleri madridskog Atletika savladali su Valjadolid sa 3:0 u utakmici 18. kola španske La Lige

Atletiko je posao završio u prvih 45 minuta, pošto je u tom periodu postigao sve golova.

Poveo je Atletiko u 18. minutu, golom Alvara Morate, a fenomenalnu asistenciju je upisao Antoan Grizman - petom.

Pet minuta kasnije, Francuz se upisao u strelce i povisio na 2:0.

Konačan rezultat postavio je Hermoso u 28. minutu utakmice.

Sosijedad je sa 2:0 savladao Rajo Valjekano u gostima, a i na ovom meču su sva uzbuđenja viđena u prvom delu igre.

Sorlot je doneo prednost gostima u 15. minutu, a na 2:0 je povisio Barenečea u 36.

Espanjol je minimalnim rezultatom pobedio ekipu Betisa, a jedini gol postigao je Martin Brajtvajt u 43. minutu utakmice.

Sevilja je u poslednjem današnjem meču teškom mukom došla do veoma bitnih bodova protiv Kadiza.

U nadoknadi prvog dela igre je poništen gol Lameli zbog ofsajda, a trener domaćih, Horhe Sampaoli, isključen je u 59. minutu meča.

Sevilja je napadala do samog kraja, što im se isplatilo, uz veliku pomoć gostiju.

Aleho je ušao u 70. minutu, dobio žuti karton u 83, a potom, četiri minuta kasnije, skrivio penal i dobio drugi žuti karton.

Ivan Rakitić je bio siguran sa bele tačke i tako Sevilju izvukao iz zone ispadanja.