Partizan nastavlja da "melje", 114 poena u ubedljivoj pobedi nad Borcem

Košarkaši Partizana ubedljivo su u dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu, savladali ekipu čačanskog Borca sa 114:84 u meču 19. kola ABA lige

Izabranici Željka Obradovića nastavili su da rutinski trijumfuju, ma koje takmičenje bilo u pitanju.

Partizan je stigao do osme uzastopne pobede, pošto je više nego ubedljivo nadigrao čačanski Borac u Beogradu.

Napadački veoma raspoloženi, crno-beli bili su od početka meča u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Partizan je ubacio 30 poena u prvoj četvrtini, a 48 do kraja poluvremena, na koje su odneli devet poena prednosti.

Favorit ovog meča je treću deonicu dobio rezultatom 34:27, da bi se u četvrtoj odvojio na ogromnu i nedostižnu razliku.

Na kraju su crno-beli ubacili čak 114 poena rivalu, a zanimljiv je podatak da su u tri četvrtine postigli 30 i više poena (30 u prvoj, 34 u trećoj i 32 u poslednjoj deonici)

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Lesor sa 19, Madar i Vukčević sa po 16, kao i Avramović sa 13 poena.

U redovima gostiju iz Čačka, istakli su se Hejl sa 24 i Gagić sa 22 poena.

Partizan je došao do 17. pobede u 19 odigranih mečeva, dok je Borac upisao 15. poraz u 19 susreta.