Krajinović predao na čelendžeru - upisao treći poraz u nizu

Srpski teniser ne nalazi se u dobroj formi na početku 2023. godine
Krajinović predao na čelendžeru - upisao treći poraz u nizuGetty © Harry How / Staff

Filip Krajinović nastavio je sa serijom slabih rezultata pošto je na čelendžeru u Finiksu upisao i treći uzastopni poraz u prvim kolima turnira.

Nakon što je srpski teniser bio zaustavljen na startu takmičenja u Dubaiju i Indijan Velsu, sada ga je na čelendžeru savladao Mark Andre Hesler.

Krajinović je Hesleru predao meč početkom drugog seta. Švajcarac je u prvom slavio posle taj-brejka. Bilo je 7:5 u odlučujućem gemu, kada je Somborac uspeo da spasi prvu i drugu, ali ne i treću set loptu.

U drugom setu, pri rezultatu 2:0 za Heslera, Krajinović je predao rivalu meč i tako završio učešće na startu turnira. To znači da Krajinović sada ima samo jednu pobedu u poslednja dva meseca, protiv Aslana Karaceva na startu turnira u Monpeljeu.