Ivić o porazu od Lokomotive: Neke stvari nisu za javnost

Trener fudbalera Krasnodara Vladimir Ivić odbio je da objasni novinarima poraz (2:3) od Lokomotive

Lokomotiva je posle prvog poluvremena izgubila rezultatom 0:2, a u 45. minutu utakmice napadač moskovskog tima Artem Džuba nije uspeo da realizuje penal. U drugom poluvremenu „železničari” su uspeli da se iskupe postigavši tri gola.

"Znam zašto nije išlo u drugom poluvremenu, ali to nije za novinare. Ne želim da pričam o ovome. Poštujem navijače, ali određene stvari moraju da ostanu u svlačionici", rekao je Ivić.

Posle 20 kola, Krasnodar je na osmom mestu na tabeli prvenstva Rusije sa 29 bodova.

Ranije je objavljeno da je vezista moskovske „Lokomotive“ Dmitrij Barinov rekao, zbog čega su „železničari“ uspeli da preokrenu meč 20. kola ruske Premijer lige sa Krasnodarom.

On je posle meča jasno rekao da je njegov tim više želeo pobedu od Ivićevog Krasnodara, što se na kraju odrazilo i na rezultat.