Partizan pao u Novom Sadu, Vojvodina nanela "parnom valjku" drugi vezani poraz

Fudbaleri Vojvodine savladali su u Novom Sadu ekipu Partizana sa 2:1 u meču 28. kola Superlige Srbije

Drugi vezani poraz doživeo je tim koji sa klupe od nedavno predvodi Igor Duljaj.

Nakon što nije uspeo da savlada Radnik u Beogradu, Partizan je ovoga puta poražen na gostovanju kod Vojvodine u Novom Sadu.

Čak sedmi poraz "parnog valjka" ove sezone došao je golovima u drugom poluvremenu.

Partizanu su "presudili" njegovi nekadašnji igrači.

Malbašić je u 53. minutu doneo domaćinu prednost od 1:0, da bi u 84. Nikolić povisio na 2:0.

Crno-beli su uspeli da završnicu meča učine zanimljivom, pošto je u 90. minutu Pantić smanjio na 2:1.

Uprkos uzbuđenjima, rezultat se u nadoknadi meča na stadionu "Karađorđe", nije menjao.

Partizan je ostao na trećem mestu sa 54 boda, jednim manje od drugoplasiranog TSC-a, a čak 21 manje od Crvene zvezde.

Vojvodina je trijumfom došla do 50. boda i petog mesta na tabeli.