Minimalac Junajteda, moćni Njukasl spremio otkaz za Mojsa

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Brentford sa 1:0 u utakmici 25. kola Premijer lige

"Đavoli" su konačno obradovali svoje navijače na "Old Trafordu".

Posle tri meča u Premijer ligi, Junajted je konačno upisao pobedu.

Gol koji je odlučio pobednika postigao je Markus Rašford u 27. minutu.

Junajted je četvrti na tabeli sa 53 boda, dok Brentford ima deset manje i nalazi se na devetom mestu.

Daleko uzbudljivije je bilo u Londonu, gde je moćni Njukasl došao do novog trijumfa, i to veoma ubedljivog, nad Vest Hemom - 5:1.

Već na startu meča je bilo jasno da su "svrake" u neverovatnoj formi.

Kalum Vilson je doneo gostima prednost u šestom minutu, a Džoeliton je povisio u 13.

Kurt Zuma je u 40. minutu smanjio i probudio nadu "čekićarima".

Ipak, Vilson je postigao novi gol, na startu drugog dela igre, a u strelce se upisao i Isak, da bi konačan rezultat postavio Žoeliton u 90. minutu.

Biće zanimljivo narednih dana u Londonu, pošto bi ovaj težak poraz mogao da natera upravu Vest Hema da se rastane sa Dejvidom Mojsom.

Njukasl je treći na tabeli sa 53 boda, dok je Vest Hem 15, sa 27.