Real raspoložen protiv Kadiza, ne predaje titulu tako lako

Fudbaleri Real Madrida savladali su na gostovanju ekipu Kadiza sa 2:0 u meču 29. kola La Lige

Iako imaju veliki bodovni zaostatak u domaćem prvenstvu, Real Madrid se neće tek tako predati i prepustiti titulu Barseloni.

Madriđani su u 29. kolu odigrali jedan od najboljih mečeva ove sezone i savladali Kadiz u Andaluziji.

Lepršavo i raspoloženo delovao je tim Karla Ančelotija, koji je šanse iskoristio pred finiš meča.

Četiri minuta bilo je potrebno Realu da dva puta probije bedem domaćeg tima.

Igrao se 72. minut kada je Naćo postigao gol za 0:1, da bi četiri minuta kasnije Asensio zatresao mrežu Kadiza i postavio konačnih 0:2.

Real je pobedom smanjio zaostatak za Barselonom na 10 bodova, a "Blaugrana" će svoj meč 29. kola igrati u nedelju, kada u predgrađu Madrida gostuje Hetafeu.

Kadiz je ostao na 31 osvojenom bodu i 15. mestu na tabeli.

U ostalim rezultatima u utakmicama La Lige odigranim u subotu, Valjadolid je savladao Viljareal sa 2:1, Bilbao sa 2:0 srušio Sosijedad, dok je Betis nadigrao Espanjol sa 3:1.