Uspavanka, pa završnica za infarkt – Čelsi i Mančester junajted podelili bodove

U derbiju 13. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Čelsija i Mančester junajteda odigrali su nerešeno – 1:1.

Čelsi i Mančester junajted odigrali su po tradiciji – nerešeno.

Peti meč zaredom završen je podelom bodova, a treći istim rezultatom - 1:1.

Veći deo meča u Londonu je više ličio na uspavanku nego na veliki derbi Premijer lige, ali je završnica meča razdrmala publiku.

Skot Mektomini je bio previše agresivan u odbrani kornera, srušio je Broju, pa je Čelsi u 87. minutu dobio penal.

Žoržinjo je bio neumoljiv, pa je „Stamford bridž“ proključao.

Međutim, vrlo brzo su gosti utišali domaće navijače, pošto su u trećem minutu sudijske nadoknade došli do izjednačenja. I to na kakav način!

Luk Šo je centrirao, Kazemiro šutirao glavom - Kepa zakačio loptu, ona završila na stativi, a potom u naručju golmana Čelsija.

Ali, sudija je dobio signal - lopta je prešla gol liniju (taman koliko je potrebno, videlo se kasnije) i Mančester junajted je došao do boda.