Srbija nakon drame ostala bez medalje u Berlinu

Mlada rukometna reprezentacija Srbije, poražena je od selekcije Islanda sa 27:23, u meču za treće mesto na Svetskom prvenstvu u Berlinu

Velika žal i gorak ukus nakon Svetskog prvenstva, ostaje juniorskoj reprezentaciji Srbije u Rukometu.

Uprkos solidnim partijama, izabranici Đorđa Teodorovića ostaju bez osvojene medalje.

Srbija je u meču za treće mesto poražena od selekcije Islanda sa 27:23.

Velika drama i neizvesnost odvili su se u Berlinu.

Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom, uprkos činjenici da je Srbija imala prednost od četiri gola u jednom trenutku prvog dela igre.

Pobednik je odlučen tek u poslednjim minutima meča.

Srbija je uspela da nadoknadi dva gola zaostatka i u finiš uđe sa nerešenim rezultatom.

Island je u presudnim minutima stekao prednost, koju je do kraja susreta sjajnom odbranom, uspešno odbranio.

Najbolji strelac u redovima tima Đorđa Teodorovića bio je Boško Stanisavljević sa šest golova, sledili su Miloš Kos sa pet i Simo Šijan sa četiri gola.

Torsten Gunarson sa osam golova je predvodio Island.

U finalu igraju Mađarska i domaćin Nemačka od 18 časova.