Ronaldo i Brozović izašli i sve se raspalo - El Nasr dobio "petardu" od Selte

Prijateljski susret saudijskog kluba protiv tima iz španske Primere nije prošao najbolje po njih

Počela je Saudijska Arabija da ulaže basnoslovne svote novca u fudbal i dovođenje velikih zvezda u tamošnju ligu, ne bi li i oni pokazali svoju finansijsku moć.

Ali da će tamošnja liga "preko noći" ojačati demantovala je i prijateljska utakmica El Nasra, za koji nastupa i Kristijano Ronaldo, u kojoj je saudijski klub izgubio 5:0 od Selte.

Španski klub je odigrao prvi prijateljski meč otkako ih je preuzeo slavni Rafael Benitez, a El Nasru nije pomoglo ni što su meč od prvog minuta počeli Kristijano Ronaldo, Marcelo Brozović i Anderson Taliska.

Istina, u prvom poluvremenu rezultat je i dalje bio 0:0, a čim su Ronaldo i Brozović napustili igru, usledila je kanonada - Gael Alonso, Migel Rodrigez i Jorgen Larsen postigli su ukupno pet golova za samo 17 minuta - od 57. do 74. minuta susreta.

Bio je to dobar pokazatelj Saudijcima da nije sve u dovođenju velikih zvezda koji zarađuju ogromne svote novca.