"Parni valjak" nije blistao, remi sa Metalcem na zatvaranju priprema

Fudbaleri Partizana i Metalca iz Gornjeg Milanovca remizirali su 1:1 (1:0) u pripemnoj utakmici pred novu sezonu.

Iako je Partizan u prošlom meču na pripremama nagovestio bolju igru i bolje dane, usledilo je novo bledo izdanje.

Crno-beli odigrali su nerešeno sa ekipom Metalca, u okviru poslednjeg pripremnog meča pred početak nove sezone.

Utakmica je odigrana iza zatvorenih tribina "Zemunelo" kompleksa.

Partizan je poveo golom Sameda Baždara u 42. minutu, a izjednačio je Ognjen Luković u 75. minutu.

Trener crno-belih Igor Duljaj napravio je čak devet izmena u odnosu na tim koji je pre dva dana savladao Mladost GAT 3:1.

Ekipa Partizana završila je pripreme pred narednu sezonu, sada čeka ponedeljak, kada će prilikom žrebanja parova saznati raspored za takmičenje u Superligi Srbije.