Sedam golova, preokreti, spektakl i trofej za Nemce - Bajern bolji od Liverpula na pripremama

Fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su ekipu Liverpula sa 4:3 u okviru pripremnog meča za narednu sezonu

Pravi spektakl priredili su fudbaleri Bajerna i Liverpula u prijateljskoj utakmici odigranoj u Kalangu u Singapuru.

Viđeno je čak sedam golova, preokret i na kraju pomalo neočekivana pobeda kluba iz Minhena.

Počelo je odlično po engleski tim, koji je u drugom minutu došao do gola, kada je strelac bio Gakpo.

Dvadeset minuta kasnije, Van Dajk je povisio na 2:0 za "crvene".

Ipak, Liverpul na poluvreme nije uspeo da odnese prednost. Bajern je uspeo u poslednjih 15-ak minuta prvog dela da dođe do izjednačenja.

Gnabri je u 33. minutu smanjio na 2:1, da bi u 42. Sane poravnao na 2:2.

Velika borba gledala se i u nastavku meča, u kojem je viđeno još tri gola.

Liverpul je u 66. minutu ponovo došao do prednosti, kada je gol postigao Dijaz.

Taman kada je delovalo da će ekipa Jirgena Klopa odneti pobedu, Bajern je ponovo "ustao iz mrtvih".

Igrao se 80. minut kada je Stanišić doneo novo izjednačenje, a u prvom minutu nadoknade je mladi Kracig postigao maestralan pogodak vredan pobede i trofeja na prijateljskom turniru u Singapuru.