Novak preslišao Hačanova i prošao u četvrtfinale Pariza

Srpski teniser Novak Đoković ubedljivo je savladao Rusa Karena Hačanova sa 2:0 (6:4, 6:1) u setovima. Đoković je pobedom izborio plasman u četvrtfinale mastersa u Parizu, gde će se sastati sa Italijanom Musetijem.

Novo fantastično izdanje Novaka Đokovića, ovoga puta protiv Karena Hačanova.

Najbolji srpski teniser upisao je ubedljivu pobedu, pošto se na terenu zadržao tek sat i 26 minuta.

Veoma dobro je Đoković ušao u meč, pošto je došao do ranog brejka i prednosti od 2:0.

U petom gemu prvog seta, Hačanov vraća brejk i potom izjednačuje na 3:3.

Ipak, u najboljem mogućem trenutku, pri vođstvu od 5:4, Novak ponovo oduzima servis rivalu i prvi set osvaja sa 6:4.

Ako je u prvom setu, Hačanov pružao veoma solidan otpor Đokoviću, u drugom nije imao nikakve šanse.

Srpski teniser odigrao je skoro perfektno, veoma brzo napravio dva brejka i potom priveo meč kraju, iskoristivši četvrtu meč loptu i osvojivši drugi set sa 6:1.

Đoković je tako izborio plasman u četvrtfinale mastersa u Parizu.

Protivnik u narednom kolu biće mu italijanski teniser Lorenco Museti, koji je do četvrtfinala došao eliminisavši Kaspera Ruda sa 2:1 u setovima.