Blamaža novog golmana Junajteda - primio gol sa 45 metara na debiju na "Old Trafordu"

Andre Onana se našao u centru pažnje nakon prelepog pogotka Florijana Sotoke

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Lans 3:1 u pretposlednjoj prijateljskoj utakmici pre početka nove sezone Premijer lige.

"Crveni đavoli" nisu imali mnogo problema protiv francuskog prvoligaša i novog člana Lige šampiona, ali je meč obeležio primljeni pogodak njihovog novog golmana Andrea Onane.

Lans je poveo u 23. minutu preko Florijana Sotoke kada je ovaj lobovao kamerunskog golmana sa oko 45 metara. Snimak tog pogotka je brzo postao viralan na društvenim mrežama, mada je prelepom golu prethodila greška igrača Junajteda koji su olako izgubili loptu.

No, nije to pokolebalo tim Erika ten Haga tako puno. U drugom poluvremenu su u prvih 14 minuta postigli tri pogotka - po jedan Markus Rašford, Entoni i Kazemiro.

Junajted će već u nedelju odigrati još jednu, poslednju prijateljsku utakmicu u toku priprema, protiv Atletik Bilbaa. Potom će u ponedeljak 14. avgusta započeti sezonu Premijer lige protiv Vulvsa.