Partizan kakav se čekao - Saldanja i Menig srušili Vojvodinu u Novom Sadu

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Vojvodine u Novom Sadu sa 2:0, u derbi meču drugog kola Superlige Srbije

Posle remija u prvom kolu na teškom gostovanju u Bačkoj Palanci, fudbaleri Partizana ovoga puta došli su do sva tri boda u Novom Sadu.

Četa Igora Duljaja je golovima u drugom poluvremenu, došla do pobede nad Vojvodinom na stadionu "Karađorđe".

Novi gol za Partizan postigao je Saldanja, novi član crno-belih, koji se već sada pokazuje kao veliko pojačanje.

Već u drugom minutu nastavka, Brazilac je odigrao dupli-pas sa Nathom, da bi potom matirao golmana Carevića.

Izraelac Natho bio je asistent i kod drugog gola "parnog valjka".

Natho je u 74. minutu odložio loptu do Meniga na levom krilu, a Holanđanin je na maestralan način šutirao i postigao gol od prečku.

Ako je i bilo neke dileme oko raspodele bodova u Novom Sadu, golčina Meniga je sve te dileme rešila.

Partizan je došao do pobede i četvrtog boda, dok je Vojvodina na startu nove sezone u domaćem prvenstvu upisala dva poraza, oba od "večitih" - Crvene zvezde i Partizana.

Partizan će u narednom kolu odigrati prvi meč na domaćem terenu, kada će ugostiti ekipu niškog Radničkog 12. avgusta.

Istog dana, Vojvodina će biti gost kod Napretka u Kruševcu.