Vojvodina preko sjaja, očaja i povratka, do prve pobede u sezoni

Fudbaleri Vojvodine savladali su kao domaćini ekipu Radničkog iz Niša sa 3:2, u meču četvrtog kola Superlige Srbije

Nakon veoma lošeg početka sezone, koji je doneo i smenu šefa struke, Vojvodina je napokon upisala prvu pobedu.

Slavile su "lale" protiv Radničkog iz Niša, ali tek nakon veoma neizvesne i uzbudljive utakmice na stadionu "Karađorđe".

Golovima Čumića u 15. i 40. minutu, domaćin je stigao do prednosti od 2:0.

U finišu prvog dela utakmice, Nišlijama je nadu dao Pejović, koji je učinio da se na pauzu ode sa 2:1.

Igrao se 59. minut kada je Marjanović doneo izjednačenje gostima, ali je Vojvodina povratila prednost u 73. minutu.

Strelac pobedonosnog gola za domaće bio je Bolingi.

Posle dva poraza od "večitih" u prva dva kola, a potom i remija sa Napretkom, Vojvodina je ostvarila prvu pobedu u sezoni, pa sa četiri boda zauzima 11. mesto.

Ekipa Radničkog iz Niša upisala je i četvrti poraz u isto toliko utakmica u domaćem prvenstvu.