Baharova Zvezda 11/11, crveno-beli lako i sa Spartakom

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Beogradu ekipu Spartaka sa 3:0, u meču četvrtog kola Superlige Srbije
Baharova Zvezda 11/11, crveno-beli lako i sa Spartakom© FK Crvena zvezda

Računajući i prijateljske utakmice, od kako je Barak Bahar preuzeo mesto trenera Crvene zvezde, srpski klub upisao je 11 pobeda u isto toliko utakmica.

Nova "žrtva" crveno-belih, bila je ekipa Spartaka iz Subotice.

Tim koji sa klupe predvodi Aleksandar Keržakov, nije uspeo da priredi probleme aktuelnom šampionu Srbije.

Zvezda je stvarala i materijalizovala šanse, čime je stigla do novog ubedljivog trijumfa.

U 20. minutu je Bukari iznenadio golmana gostiju, pošto je nakon prodora, iz uskog ugla iskosa, šutirao i matirao Manojlovića.

Domaćin je pitanje pobednika rešio u prvom poluvremenu.

Samo četiri minuta nakon prvog, Zvezda stiže i do drugog gola, pošto je posle dobrih poteza Lučića, Bogićević smestio loptu u svoju mrežu.

Igrao se 45. minut kada je Kangva krunisao lepu akciju svog tima, pa je tako Zvezda došla do prednosti od tri gola.

U drugom poluvremenu igralo se u nešto slabijem ritmu, ali su viđene šanse na obe strane.

Rezultat se ipak nije menjao, pa je beogradski tim upisao rutinsku pobedu.

Posle četiri utakmice u Superligi Srbije, Zvezda ima maksimalan učinak i gol razliku 16:1, čime je došla do liderske pozicije na tabeli.

Spartak ima polovičan učinak od dve pobede i dva poraza i zauzima sedmo mesto.