Uzalud pojačanja i rasipanje, Čelsi izgubio od Vest Hema

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Čelsi na svom terenu sa 3:1 u utakmici drugog kola Premijer lige
Uzalud pojačanja i rasipanje, Čelsi izgubio od Vest HemaGetty © Clive Rose

Čelsi je ozbiljan novac uložio pred početak nove sezone, imali su penal protiv "čekićara", imali i igrača više, ali nisu uspeli da izvuku niti bod u londonskom derbiju.

Aguer je doneo prednost domaćinu u sedmom minutu, a izjednačio je Čukvumeka u 28.

Čelsi je potom imao i jedanaesterac, ali Enco Fernandez nije uspeo da ga iskoristi u 43. minutu.

Antonio je u nastavku ponovo doneo "čekićarima" prednost, a potom je drugi žuti karton dobio Aguer.

Iako su svi očekivali da će Čelsi uspeti sa igračem više da dođe barem do boda, dogodilo se suprotno - Vest Hem je postigao novi gol, pošto je Paketa iskoristio penal u petom minutu sudijske nadoknade.

U prvom današnjem meču, Aston Vila je pobedila Everton sa 4:0.