Sledi selidba u Ligu konferencija: Olimpijakos prejak za Čukarički

Srpski klub nije izborio plasman u Ligu Evrope
Sledi selidba u Ligu konferencija: Olimpijakos prejak za Čukarički© Facebook

Fudbaleri Čukaričkog izgubili su od ekipe Olimpijakosa u Leskovcu rezultatom 3:0 (2:0) u revanš utakmici plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope.

Golove za grčki tim postigli su Georgios Masuras u 34. minutu, Pep Biel u 46. minutu i Panagioitis Recos u 53. minutu.

Prva utakmica u Atini završena je pobedom Olimpijakosa rezultatom 3:1.

Grčki tim će tokom jeseni igrati grupnu fazu Lige Evrope, dok će srpski tim morati da se zadovolji plasmanom u grupnu fazu Lige konferencija.

• 31. avg 2023 • 21:52

21:52

Kraj

Utakmica je završena pobedom Olimpijakosa 3:0. Grčki tim je izborio plasman u Ligu Evrope, dok će Čukarički igrati u grupnoj fazi Lige konferencija.

• 21:31

67' - Akcija Čuke

Pripretio je Čukarički po prvi put na meču, šutirao je Stanković, ali je to bilo preslabo da bi stvarno i ugrozilo golmana Olimpijakosa.

• 21:11

53' - 3:0 za Olimpijakos

Olimpijakos od starta drugog poluvremena samo napada što je rezultiralo još jednim golom. ovog puta strelac je bio Recos.

• 21:05

46' - Počelo je drugo poluvreme

Startovao je drugi deo utakmice.

• 20:45

45 - Grci duplirali prednost

U poslednjem minutu prvog poluvremena Pep Bil postiže još jedan gol za Olimpijakos. Gosti odlaze na odmor u daleko boljoj poziciji od Čukaričkog.

• 20:39

39' - Ofsajd

El Kabi postiže gol, koji je sudija odmaj poništio zbog ofsajd pozicije.

• 20:34

34' - Olimpijakos vodi!

Bijel je promešao gotovo čitavu odbranu domaćih, lopta je došla do Masurasa, koji je precizno šutirao za 1:0.

• 20:21

20' - Odlični Samurović

Golman Čukaričkog briljira na ovoj utakmici, a sada je skinuo zicer Retsosa.